Dodatki dekoracje do pokoju dziecięcego

by - czerwca 30, 2021

Dekoracje w kąciku Antosia

Półeczka dodatki


    Dodatki, to właśnie one nają charakter i styl wnętrzu, tworząc jednocześnie przytulne miejscu, obecnie kącik w sypialni. Powrót do natury, naturalnych kolorów i dodatków to ostatnio mój konik.
Kilka miesięcy wcześniej pokazywałam Wam dodatki diy, które stworzyłam sama. Dla zainteresowanych odsyłam TUTAJ
 

Naturalno - leśny kącik

    Antoś nadal nie ma własnego pokoju, jego łóżeczko znajduje się w sypialni. Mamy przez to ograniczoną przestrzeń do aranżacji. Głównym punktem jest miejsce nad łóżeczkiem, kiedyś ozdobą był drewniany wieszaczek od Lena Design wymieniłam go na półeczko-wieszaczek, który jest lepszym  rozwiązaniem w przypadku ograniczonej przestrzeni. To tu skupiają się najcenniejsze dekoracje.
Często kupuję rzeczy z drugiej ręki, tak też się stało w przypadku tej oto półeczki. Na portalu internetowym wyszukałam ogłoszenie, półeczka jak i dwie walizeczki wiklinowe znalazłam niedaleko Skierniewic. Radość ogromna, gdyż wszystko się pięknie komponuje. 
Wiklinowa półka, książeczki do czytania i miś. Jest naturalnie.
    Personalizowane dodatki, zwłaszcza dziecięce uważam za wspaniałą pamiątkę z dzieciństwa. Piękny dwustronny proporczyk, wykonany ze sklejki możecie dostać u Cuda z drewna
    Nie może zabraknąć również miarki wzrostu, która wkomponowała się w nasz klimat naturalno-leśny. Zaznaczamy na niej wzrost synka od 12 miesiąca życia, tak co sześć miesięcy. Nasza miarka zakupiona na ali.
 
lampka nocna
    
 Dekoracje dopełniające klimat leśny w kąciku to lampka lisek od Unky, która może być zawieszona na ścianę lub postawiona obok łóżeczka.
 
poduszki dekoracyjne

    Poduszeczki dekoracyjne to nieodzowny element dekoracyjny w naszym mieszkaniu. Dodają ciepła i przytulności. Nasze są od artmini.pl znajdziecie tam bardzo duży wybór poszewek, poduszek nie tylko dla dzieci.
    Nasz dzień rozpoczynamy i kończymy modlitwą. Obrazek Anioła Stróża Antoś otrzymał od swojej Chrzestnej podczas pierwszej wizyty. Słowa modlitwy "Do Ciebie Bożę..." wydrukowaliśmy w formie plakatu u lecibocian.pl 
 
Dajcie znać, czy coś Wam się spodobało :) 

Może Ci się spodobać

0 komentarze