To już roczek - organizacja pierwszych urodzin

by - lutego 23, 2020

Pierwsze urodziny Antosia 

               Urodziny to ważne wydarzenie w życiu człowieka, a narodziny dziecka, tego upragnionego i wyczekanego w szczególności dla mnie to spełnienie marzenia. Trzynaście miesięcy temu przytuliłam do swego serca tą małą kruchą istotkę, która jest największym darem od Boga.

ubranko dziecka

 Mam już roczek!

          Mój mąż nie jest tak emocjonalny jak ja (chyba w większości związków tak jest :)) A więc cała organizacja imprezy urodzinowej spoczęła na moich barkach, nie narzekałam gdyż uwielbiam tego typu zajęcia. Wszystko było takie pierwsze: zdmuchnięcie świeczka i odśpiewane sto lat, zabrakło tylko symbolicznego klapsa. Mimo ciężkiego okresu, który nam towarzyszył przed uroczystością (ząbkowanie, katar i kaszel), dałam z siebie wszystko i byłam usatysfakcjonowana.

 leśny klimat urodziny

  Przygotowania.

           Z przygotowaniami do imprezy zaczęłam już około 6 tygodni wcześniej. Na samym początku należy pomyśleć o motywie przewodnim. Mi podoba mi się motyw leśny i naturalny klimat. Ze względu na nasze małe mieszkanie na skierniewickim osiedlu, a dość dużą rodzinę - spotkanie musiało odbyć się w lokalu. A więc to był pierwszy punkt na liście - wybór restauracji. Ostatecznie zdecydowałam się na miejsce, w którym nigdy nie byliśmy (zaufałam siostrze i szwagrowi, którzy polecili tę knajpkę). Nie żałowaliśmy, jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie.
Następny punkt to zamówienie zaproszeń - postawiłam na gotowy wzór z Leon kameleon, idealny wybór na dziecięce przyjęcie.

leśny roczek

       Tort, choć jedna z babć piecze pyszne ciasta, to jednak tort zamówiłam w cukierni Słodka Galeria. Wypiek zachwycił mnie najpierw wyglądem a potem smakiem. Pani Agata stworzyła dokładnie to, o czym myślałam, No i ten lisek, sami zobaczcie 😍

urodziny synka roczekurodzinowy tort roczek
  
     Inne dekoracje zostały zamówione (girlanda, topper na ciasta, pikery) u Cudne zaproszenia, bardzo szybka i profesjonalna obsługa. 

leśny roczekroczek leśny szyszki

      Wykonanie plakatu ze zdjęciami synka z okresu tych 12 wspaniałych miesięcy, zajęło mi najwięcej czasu, ale było warto. Zaproszeni goście mogli zobaczyć jak zmieniał się Antoś 😍  Zdjęcia kwadraty wywołane u kwadratove, bardzo szybka realizacja zamówienia.

pamiątkowe fotografie
    
          Dekoracja stołu to już moja własna aranżacja. Mimo wielu zarwanych nocy (wtedy najczęściej pracowałam przy przygotowaniach do imprezy urodzinowej), ząbkującego synka jestem w pełni zadowolona z przyjęcia.

leśny roczek urodzinyleśny roczek przyjęcie


Może Ci się spodobać

0 komentarze