Prawdziwa Przyjaźń - Rzeczy małe i DUŻE - OLiOLi

by - października 25, 2022

 Prawdziwa Przyjaźń


            Po długiej przerwie, wracam do postów. Troszkę mi brakowało tego zajęcia, ale praca zawodowa
i wysoko wrażliwy początkujący przedszkolak to uwierzcie mi, ciężki okres.
Dziś przychodzę do Was z recenzją książki dla najmłodszych, a może i nie tylko? Książka o prawdziwej przyjaźni, która tak naprawdę nie powinna się wydarzyć... A jednak :)

książka dla dzieci

Myszka Zosia i Słoń Arnold

           Jesienne wieczory uprzyjemnia nam lektura "Rzeczy małe i DUŻE". Ta ciepła historia o odkrywaniu prawdziwej przyjaźni, między Słoniem Arnoldem a Myszką Zosią poruszyła i zachwyciła nasze serca z Antosiem. Bliska relacja, która wbrew pozorom wydaje się niemożliwa - słoń i mysz, ale jak to? 

mysz i słoń

Wspólny czas

            Otóż tak moi drodzy, czytając karta po kartce odkrywamy, że to nie prezenty są najważniejsze, a wspólne spędzane chwile. Do tego przecudne ilustracje, które same zachęcają do czytania. Książeczka od kilku tygodni jest u nas hitem do zasypiania, a świat myszorkowej rodziny zyskał na sile 🐭 Wspólne spędzanie czasu i budowanie relacji z synkiem, buduje naszą przyjaźń i więź, która mam nadzieję, zaowocuje w przyszłości.

myszka maileg

Książka adresowana dla dzieci powyżej 3 r.ż., ale moim zdaniem fanom myszką Maileg przypadnie już wcześniej go gustu :) Wymiary: 18x24 cm, oprawa twarda, ilość stron: 28. Książka do nabycia Tutaj


Może Ci się spodobać

0 komentarze