Namiot Tipi TAMBOO

by - lipca 07, 2020

Zabawa w namiot

      Kto z nas nie lubił bawić się w dzieciństwie w namiotach robionych przez rodziców z prześcieradeł lub koców? Cyba nie ma takiej osoby :) W ostatnim trudnym czasie, taką zabawę organizowałam również Antosiowi. Zabawa w taką  bazę, okazywała się niestety bardzo niestabilna i była wyłącznie atrakcją tylko w domu. Aż do momentu, gdy zostałam ambasadorem firmy Tipi TAMBOO :) 

zabawa dziecka

TAMBOO od Tipi TAMBOO

    TAMBOO w całości produkowane jest w Polsce z certyfikowanych najwyższej jakości materiałów. Osobiście ma to dla mnie ogromne znaczenie, gdyż wspieram polskie firmy całym sercem. Sam namiot jest łatwy w rozłożeniu, ściany są bardzo solidnie uszyte, wytrzymują rózne zabawy Antosia. Klasyczne wzory i kolorystyka świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Tipi świetnie sprawdza się jako element dekoracyjny pokoju i co najważniejsze jest to super miejsce zabawy dla mojego synka.

tamboo baza pokój dziecka


zabawa namiot tipi  
    Do kompletu otrzymaliśmy również dekoracyjne poduszki. Owe poduchy wypełnione są miękką hipoalergiczną kulką silikonową, która chroni przed rozwojem roztoczy i drobnoustrojów. Dla mnie alergika, uczulonego na roztocza to ogromny  plus i spokojne sumienie, że synek ma bezpieczne poduchy do zabawy. Kształt poduszki zostaje zachowany również po praniu. Firma zadbała o każdy detal, mata do tamboo jest odpowiednio gruba, więc sama wystarcza.


mata do tipi

Najważniejsze bezpieczeństwo

     Jako pierwsza firma w Polsce opatentowali pomysł, aby namiot tipi był stabilny i nie przewrócił się podczas zabawy dziecka w środku. Wspornik, który blokuje możliwość składania się namiotu, razem ze stelażem wykonany jest z drzewa sosnowego. TAMBOO jest dzięki temu bezpieczne dla małego klienta, nie wyrządzi dziecku krzywdy. Dla mnie rodzica, najważniejsza jest przecież dobra zabawa dziecka.

namiot tipi

Las TAMBOO - wspaniała akcja!

     Jednym z głównych elementów niezbędnych do produkcji TAMBOO jest drzewo sosnowe, dlatego firma zdecydowała się na zorganizowanie dużej akcji sadzenia ponad 3 tysięcy tych właśnie drzew. Firmie bardzo zależy na wdrażaniu w codzienne życie chociażby małych inicjatyw, które mogą poprawić kondycję naszego środowiska. Dlatego zdecydowali się na zorganizowanie takiej akcji – aby choć w części oddać naturze to, co zmuszeni byli jej odebrać. ONI SĄ WSPANIALI 💗Organizowany przez nich projekt nie będzie jednorazowy – chcą uczynić z niego małą wielką tradycję. Sadzenie będzie odbywało się co roku wczesną jesienią. Przy zakupie TAMBOO każdy kupujący ma możliwość wybrania opcji „Chcę posadzić drzewko!”. Po wybraniu opcji i złożeniu zamówienia, posadzą Wasze drzewo ze spersonalizowaną zawieszką z imieniem dziecka. Po zakończeniu sadzenia każdy z Was, kto zaznaczył opcję, otrzyma maila wraz ze zdjęciem swojego drzewka oraz podziękowaniami. Rujnowanie środowiska naturalnego to teraz bardzo palący problem, a z naszą pomocą firma stara się pomóc.

tamboo las sosnowy

 

Sen w namiocie TAMBOO

      Rozmiar tipi dopasowany jest tak, aby dziecko mogło spokojnie nawet w nim spać.  Czego przykładem jest mój Antosiek.
 
tipi pokój dziecka
tipi sen dziecka
 Tipi TAMBOO zachwyciło mnie i skradło serducho pod każdym względem💖

Może Ci się spodobać

0 komentarze