Jaki prezent na Mikołajki?

by - grudnia 05, 2018

Jaki prezent na Mikołajki, czyli co lubi mój mąż?

    W dzieciństwie pamiętam jak wyczekiwałam 6 grudnia, a zwłaszcza poranka. Razem z siostrą pod poduszkami miałyśmy ukryte upominki. Teraz, gdy założyłam już własną rodzinę również chcę ten zwyczaj wprowadzić w swoim domu. Mikołajki tego roku są dla nas wyjątkowe, gdyż spędzamy je jako mąż i żona. Mój prezent dla męża niestety nie zmieści się pod jego poduszką, ale będzie czekał na niego obok łóżka.
prezenty pakowanie prezentów
    Mój prezent dla mojego "jedynego mężczyzny w życiu" to nic innego jak kilka przedmiotów, które oczywiście lubi, lub których potrzebuje.
Te kilka przedmiotów zdradzi Wam trochę osobę mojego męża.

Co lubi mój mąż?!

   Przede wszystkim interesuje się starą motoryzacją, czyli taką z czasów prl. Posiada w swojej kolekcji dwa zabytkowe pojazdy, a ode mnie dostaje ich miniaturki. Tym razem wybór padł na vw transporter T2, potocznie zwany "ogórkiem". Kolejny upominek, to rzecz potrzebna, czyli bielizna. Ze względu na porę roku jest  oczywiście ze wzorem świątecznym.
Znalazły się też upominki do zjedzenia: pomarańcz, bo tylko w okresie Świąt smakuje mężowi najlepiej; prażony, słony słonecznik, uwielbia podjadać tak "na odstresowanie" po ciężkim dniu; oczywiście nie mogło zabraknąć czekoladowego mikołaja, który mam nadzieję przypadnie ostatecznie mi. 
   Jak sami widzicie są to drobne upominki, ale najważniejsze liczy się pamięć i upodobania osoby obdarowanej.  
A jak wyglądają Mikołajki u Was, obchodzicie?
upominki, mikołajki Święta

Może Ci się spodobać

0 komentarze